ערב עם מאהבת


אני מגיעה למפגש אינטימי אצלך לדירה דיסקרטית ברמת גן, חיקית לי, אני מרגישה את זה. ברגע שהדלת נסגרת אתה ישר מצמיד אותי אליה ומתחיל לנשק. אז אתה יורד למטה, מוריד את הג'ינס שלי. אתה קם, אני מורידה את החולצה שלך. אני מנסה להרגיש את הזין שלך דרך מכנסיים, אבל אתה מוריד את הידיים שלי מהר ומסובב אותי לדלת. אתה מנשק לי את הצוואר ,אתה יודעה שאני אוהבת את זה, הנשימה שלי מתחילה להיות יותר עמוקה, זה מגרה אותי. אתה מרים את הידיים שלי, מצמיד אותם לקיר ומחזיק אותם חזק עם יד אחד. היד השנייה יורדת לי לתוך התחתונים שלי.

אתה לוחש לי לאוזן עד כמה את רוצה אותי ומכניס את האצבעות שלך לתוך הכוס שלי. בהתחלה באיטיות ואז אתה מגביר את הקצב עוד ועוד. אני כבר מוכנה לגמור והגל הראשון של אורגזמה מגיעה. אני לא יכולה לעמוד על הרגליים, מזל שאתה מחזיק אותי. אתה משחרר אותי, אני מסתובבת אליך ומנשקת אותך. התגעגתי!

אנחנו עוברים לחדר, הבגדים נופלים בדרך. אני יורדת למטה ובולעת את הזין שלך עד הסוף. אני אוהבת לפנק אותך עם הפה שלי ואני יודעת שגם אתה אוהב את זה. אני עושה הכל כדי לטעום את הזרע שלך. אבל אתה עוצר אותי, אתה לא ממהר לגמור, קודם אתה רוצה לזיין אותי. אתה משכיב אותי על המיטה ועולה מלמלה. אני מרגישה את משקל הגוף שלך ואת הנשימה שלך. הציפורניים שלי משאירות שריטות על הגב שלך. התנועות שלך איטיות בהתחלה, אבל אתה יודעה שאני אוהבת את זה אחרת. אתה מעלה את הקצב וכבר אחרי כמה רגעים אתה מזיין אותי בכל הכוח, כמו זונה אמיתית, בלי לרחם עלי. אני יודעת שאתה כבר רוצה לגמור, אבל אתה מחזיק את עצמך כי אתה רוצה להביא לי אורגזמה נוספת.

אתה מסובב אותי על ארבה וממשיך לזיין אותי בדוגי. תפסת את השיער שלי,אתה מושך אותי לאחורה כל תנועה. היד השניה נותנת לי שטירות על הטוסיק. כן, ככה אני אוהבת. אני מרגישה את הגלים של הנאה שעוברים דרך הגוף שלי ואז אני מקבלת את האורגזמה השניה שלי. הרגשת את זה. עכשיו תורך לגמור. אתה מעמיד אותי על הברכיים מולך ודוחף את הזין שלך עמוק לתוך הגרון שלי. אתה שוב פעם מזיין אותי, אבל הפעם בתוך הפה. הזרע שלך נשפך לתוך בגרון שלי, אני טועמת אותו לעט לעט. מוצצת את הטיפות האחרונות מהזין שלך. זה היה סקס בלתי שנכח, כרגיל.