ניאוף

הוא סוף סוף הצליח לפתוח את הדלת לדירה הדיסקרטי והם נכנסו.

"איזה יפה כאן!" – אמרה אורה ועצרה בכניסה, ככה שאמנון נתקע בתוכה. הוא מייד חיבק אותה ותפס את השדיים שלה עם יד ימין. היא הרגישה את הזין שלו דרך המכנס, היא ידעה מה יהיה בהמשך וחיכתה לזה בחוסר סבלנות.

"את צריכה עזרה להתפשט?"

"מה? ככה ישר? אולי נשתה קצת יין. הנא, עומד על השולחן"

"קראתי תגובות באתר, היין לא משהו"

"אז מה ככה יהיה יותר כל להשתחרר" – היא צחקה.

"קשה לך להשתחרר איתי?"

"בצורה כזאת, עדיין לא" – היא שוב פעם צחקה – "בוא נתפשט ונשתה ערומים"

"לא, בוא נשתה, אז נתפשט, אמרת בעצמך שככה יותר קל"

הם הורידו נעליים, היא נכנסה לאמבטיה לשטוף ידיים והוא פתח את הבקבוק. הם מזגו אותו במהירות והרימו כוסית על הפגישה האינטימית הראשונה שלהם. כאשר היין התחיל להשפיע הם החליטו ללכת לאמבטיה ביחד. החליטו לסגור את האורות ולעשות הכל בחושך. ברגע שהוא סגר את הדלת החושך היה מוחלט. הנשימה שלה כבר הייתה מהירה ולפי הרחש היה אפשר להבין שהיא התפשטה במהירות. הוא ניסה לא לדחוף אותה בזמן שהוא מוריד את החולצה שלו ושיחרר את הזין שלו מהמכנס ותחתונים. היד שלה ישר התלבשה על הזין ומצא את השדיים שלה. היא חיבקה אותו והזין שלו נתקע בין הרגליים שלה.היא מצא את הקצה של האמבטיה ושמה עליו רגל, הכוס שלה נפתח והוא נכנס לתוכה, אבל לא עמוק. היא ניסתה להזיז עם הירכיים והתחילה ללחוש לו לאוזן "מתוק שלי, תכניס יותר עמוק". אז הוא הרים אותה, התיישב על האמבטיה והשיב אותה למלה. הזין שלו נכנס עמוק והם התחילו את התנועות שלהם.

היא התרחקה ממנו קצת והפטמות שלה השתפשפו בחזה שלו בקצב של התנועות שלהם. הם גמרו מאוד מהר, היא הוציאה גניחה ונפלה על החזה שלו

"כל כך מהר…."

"אנחנו פעם ראשונה ביחד, צריך להתרגל"

"כן, להתרגל" – היא שוב פעם ציקה

"אם בעלך זה גם ככה?"

"לא היה לנו סקס כבר 10 שנים. אין אפשרות וגם רצון"

"אני אם אשתי עדיין עושים סקס. סוגרים את הדלת כדי שהילדים לא ישמעו ומזדיינים שעה או שעתיים"

"וואו, לא משקר? איתי יצא לך מהר"

"יש לך כוס לוהט, מרגישים שלא היה לך הרבה זמן. את מאוננת?"

"ואתה?"

"לפעמים, פותח אתרי פורנו כאשר אין אף אחד בבית ומאונן"

"זה לא טוב, עדיף הייתה מזיין את אשתך"

"לא תמיד יוצא לי"

"אתה רוצה יותר?"

"תמיד!"

היא שוב פעם צחקה

"רוצה עוד פעם?"

"כן, אבל אני יכול לבקש ממך לקחת אותו בתוך הפה כדי שהוא יעמוד שוב פעם?"

היא ירדה למה, לקחה בזהירות את הזין שלו ונישקה אותו, אז לקחה את האשכים שלו ביד ולקחה את הזין בתוך הפה. הוא ליטף את הראש שלה ואז התכופף ותפס את השדיים שלה. הזין שלה היה מוכן די מהר והוא הציאה לה לעבור לחדר שינה, כי שם היה אפשר להגשים הרבה יותר. בהתחלה היא קצת התביישה להראות לו את הגוף הלא צעיר שלה. היא בכל זאת כבר 40, אבל עדיין היה לה גוף מאוד חטוב. הוא גם לא היה צעיר במיוחד, הוא כבר היה מתקרב ל-50. אבל עדיין היה לו גוף ספורטיבי והזין עדיין עבד כמו שצריך.

גם בחדר שינה הם סגרו את האור. שתו עוד יין ונשכבו על המיטה. בהתחלה הם רק שכבו וליטפו אחד את השניה. אז היא התיישבה עליו, הזין נכנס בקלות לכוס הרטוב שלה. היא רכבה עליו בכל הכוח ומהירות. הפעם היא גרמה לבד ושוב פעם נשכבה עליו.

"למה לא גמרתה?"

"אני לא יכול כל כך מהר בפעם השניה, זה מפריעה לך?"

"לא כל כך, פשוט יש לי אורגזמה יותר חזקה כאשר אני מרגישה זרע בפנים"

"אבל ככה אני יכול הרבה יותר"

"נשנה תנוחה?"

הוא השכיב אותה על הרצפה הרים את הרגליים שלה למעלה והתחיל לזיין אותה ככה, היא גבר גנחה בלי הפסקה. הזין שלו היה קשה כמו מוט ברזל והחור שלה היה חם כמו אש. די מהר הוא התחיל למלאות אותה בזרע. אז הוא נפל לידה בלי כוחות וסגר את העיניים.

"לא לישון! אין לנו זמן לזה.."

יד קטנה ודורשת לקחה את הזין והתחילה לשפשף אותו. היא צחק והכניס את היד שלו בין רגליה. עם שתי אצבעות הוא נכנס לתוכה והתחיל לזיין אותה כאשר עם אצבע נוספת הוא משפשף את הדגדגן שלה. היא שוב פעם התחילה לגנוח.

"רוצה עוד פעם?"

"אני רוצה את התחת שלך"

"אפשרי, אבל קודם דוגי ולכוס"

היא הסתובבה אליו עם התחת, הוא התקרב אלי ובלי להקשיב ישר התחיל להכניס את הזין לתחת שלה.

"אבל….!"

"אני קצת….ובזהירות"

פי הטבעת כבר בעלה את הראש והוא התחיל לזיין אותה בזהירות. היא קיבלה והתחילה לעזור לו עם התנועות, לא היה כואב לה, פשוט הייתה הרגשה מוזרה. סקס אנאלי לא סיפק את שניהם וכמה דקות אחרי זה הוא הוציא את הזין ונכנס לחור השני. אחרי מספר אורגזמות כבר היה קשה לגמור שוב פעם, לכן סקס שלהם היה מאוד ארוך. אבל כאשר הוא הגיעה, הוא היה חזק במיוחד.