מפגש אינטימי שלי איתך

היא נראית כל כך צעירה, היא שוכבת ערומה על המיטה ואני לא מצליח להוריד את העיניים. היופי המדהים שלה העלה את החשק מיני שלי לגבהים חדשים, הגוף שלה משך אותי בכוח שלא יכולתי להתנגד לו. הידיים שלנו לא רצו לשחרר אחד את השני. השפתיים שלה קראו לי לנשק אותם וזה מה שעשיתי.

השדיים הקטנות שלה בגודל כף יד שלי כל כך חמודות. נישקתי אותם, נשכתי בעדינות את הפטמות. בזמן הזה היד שלי כבר ירדה למתה וליטפה את השפתיים התחתונות שלה. היא כבר הייתה רטובה הרגשתי את זה. עליתי חזרה למה ושוב פעם נישקתי אותה,היא משכה אותי בשערות אליה. ירדתי שוב פעם למטה ,נישקתי את הבטן שלה ועוד יותר למטה עד שהגעתי למקום הכי רגיש שלה. פתחתי את הרגליים שלה בעדינות. כל פעם המראה היפה שלה שם מדהים אותי. כל כך מושך ,כל כך רצוי. נישקתי מסביב,הכנסתי את הלשון לתוכה. הפעלתי את כל הקישורים שלי ,ידעתי שהיא אוהבת את זה.

התיישבתי,פתחתי את הרגלים שלה עוד יותר וקירבתי את הזין שלי אליה. היא סגרה את העיניים וחיקתה להמשך. לא רציתי שהיא תחקה יותר מידי, הכנסתי את הזין שלי בעדינות בהתחלה ואז מהר עד הסוף. התחלנו לזוז ביחד, התשוקה שרפה את שניניו מבפנים, כל הרבה רצון. אז הגיעה השיא של הסקס שלנו,הסיום שכל כך לא רציתי שיבוא. הצעקה של שלנינו הייתה כאחד.

ואז בלי כוחות נפלנו אחד ליד השני,שכבנו מחובקים וחייכנו אחד לשני, המפגש אינטימי שלנו עדיין לא נגמר,יש עוד את כל הלילה.