מפגש אינטימי באמבטיה


שנינו כבר ערומים. להגיד שאנחנו חרמניים זה לא להגיד כלום. אנחנו מתנשקים ומלטפים אחת את השני. הזין שלך כבר עומד, אותו הדבר אפשר להגיד על הפטמות שלי. הם משפשפים על הגוף שלך וגורמים להרגשה נעימה בגוף שלי. אנחנו מנשקים את הצוואר, אוזניים, ידיים. אתה מנשק את השדיים שלי. המים מהמקלחת זורמים על הקיר וטפטופים פוגעים בגופים שלנו. הרעש של המים מכסה את הגניחות שלנו.
אני רוצה יותר, היד שלי נוחת על הזין שלך. זה גורם לך להגיב חזקה. אני מסתכלת עליך ונהנית מהתגובה. אני משאירה את היד במקום ומנשקת את הצוואר, אז את החזה, ממשיכה להחזיק את הזין ומתחילה לרדת למטה. מנשקת את הבטן ומתיישבת על הברכיים. אני מסתכלת מלמטה לתוך העיניים שלך ורואה בקשה בתוכם. אני מלקקת את היד ושוב שםה את היד על הזין שלך. מעבירה עם היד מהראש עד הקצה. אתה רועד עם כל הגוף, אני רואה שאתה נהנה מזה. אני רואה שאתה לחוץ,אבל מחייך. אז אני מרימה אותו ומנשקת את הביצים שלך. הלשון שלי גולש עליהם והיד גולשת על זין עצמו. עם יד שניה אני מלטפת את הגוף שלי.
אז אני שוב פעם מסתכלת לתוף העיניים שלך, פותחת את הפה ומכניסה את הזין בפנים. אני סוגרת את השפתיים החמות והרטובות שלי על הראש. אני בטוחה שמלמעלה זה נראה מדהים . אני מתחילה לקחת את הזין עמוק יותר, מלקק את הזין כשהוא עדיין בפנים. אז אני שמה את הידיים על התחת שלך ומתחילה להלביש את הגרון שלי עם הזין. אין לי אפשרות לבלוע את הרוק, הוא ממלא את פה שלי ונוזל מהזין כאשר הוא יוצא מהגרון. אני מגבירה את הקצב שלי, רעב חייתי לזין מתעורר בגוף שלי. אני מלקקת, מוצצת, מנשקת, עוזרת לעצמי עם היד. אני רוצה לראות אותך בשליטה שלי גונח בלי הפסקה.
אבל לא….אתה עוצר אותי, אני בטוחה שזה היה קשה. אני לא מרוצה מזה בכלל. אתה מרים אותי על הרגליים ואז מקפל על צד של האמבטיה. ככה שהתחת שלי מולך. אתה נעמד על הברכיים מאחורי. אז אני מרגישה את את הנשיקה על ירכיים, אל הטוסיק שלי ואז אני מרגישה את הלשון שלך עובר על החור חם שלי. אתה מכניס את הפנים שלך בפנים ומתחיל לעבוד עם הלשון. כל מיצים שלי מכסים את הפנים שלך. אתה מוצא את הדגדגן והלשון שלך מתחיל ללקק אותו.
אז אתה קם, מצמיד את הזין אל הכוס שלי. הוא נכנס בקלות, מזיין אותי קצת ואז אתה מוציא אותו. כנראה עדיין לא בא לך לגמור. אתה לוקח את הדוש, אני מחכה עם עיניים סגורות ואני יכולה רק לנכש מה יהיה אלה. אתה מצמיד את הדוש על הדגדגן שלי. אני צועקת ומנסה לתפוס את הצד של האמבטיה. כמה שניות ואני מקבלת את האורגמה הראשונה שלי, דקה אחרי זה עוד אחד ואז עוד אחד. אתה שוב פעם מתחיל לזיין אותי וכמה דקות אחרי זה גומר על הגב שלי.
שנינו שוכבים עם עיניים סגורות, שנינו יודעים שיהיה המשך למפגש האינטימי הזה, אבל כבר במיטה.

לאתר נערות ליווי אנג'לינה