מזכירה חדשה

כאשר הצעתי לה משכורת שהייתה גדולה פי שלוש ממוצע בתחום היא עוד ניסתה להציג כאלו זה לא משנה לה, אבל אני כבר ראיתי בעיניים שלה שהיא בלעה את הפיתוי.

-"אני לא יחביא ממך שאני בוס קשוח ולא תמיד אני מתנהג בהתאם. אני רואה שאת מתאימה מאוד לעבודה ואני בטוח שתעשי את העבודה שלך כמו שצירך. אני מוכן לשלם הרבה מאוד, אבל אני לא מתכוון לשחק בדמוקרטיה. כל מילה שלי זה חוק ואני לא יסבול אי-ציות בשום נושה. זה התנאים המחייבים על מנת לעבוד כאן, זה מתאים לך?"

היא ממש לא הייתה מפגרת, גודל של המשכורות והמילים שלי גרמו לחשוש. אבל לא היה לה סיכוי למצוא משהו דומה עם משכורת כזאת בחיים. היא החליטה שהיא מוכנה להסתכן, כמובן שהיא הבימה שעל הכל חייבים לשלם.

העבודה שלה התחילה כבר באותו היום. שבועיים נתתי לה להתרגל לתפקיד החדש שלה. כל השבועיים האלה בכוונה דיברתי איתה בצורה קרה וגסה.

"קפה, מהר!" , "כמה אני צריך לחכות?", "למה את לא עושה כלום?אין עבודה?"

זאת הייתה בדיקה שלי כדי לבדוק מה הגבולות שלה ועד כמה היא מוכנה להתקפל. זה היה קשה בשבילה בהתחלה, אבל כבר אחרי שבוע ראשון היא הפסיקה לנשוך את השפתיים שלה כל פעם, לקפוץ מפחד מכל צעקה שלה ומזה שהיא מקבלת הרבה יותר עבודה מכל אחד אחר בחברה.

לא רק שהיא התחילה להתרגל להתנהגות שלי היא גם התחילה לפלרטט איתי. בקלות, עם רמזים קטנים ודברים שהיא עשתה ב"טעות". כמובן שההתנהגות שלה התאימה לתוכניות שלי. יום אחד ביקשתי ממנה להישאר עד מאוחר בעבודה ובערב ביקשתי ממנה להיכנס למשרד שלי.

ברגע שהיא נכנסה למשרד, הבנתי שהיא לא מתכוונת לשחק משחקים יותר מידי. השערות שלה היו פרושות, הכפתורים העליונות של החולצה שלה היו פתוחות והעיניים הגדולות וירוקות שלה בערו מאש פנימי. היא התקרבה אלי בהליכה מיוחדת, זה הרגיש כאלו היא גלשה על הגלים. קמתי מהשולחן ובלי להגיד כלום חיבקתי אותה, התחלנו להתנשק.

השפתיים הרכות שלה, לשון שובב, הגוף החושני שלה, כל זה חרמן אותי מאוד. התנשקנו ככה כמה דקות, כמובן שלא פספסתי הזדמנות לטייל עם הידיים על הגוף שלה. החזה שלה התרומם בגלל הנשימה העמוקה שלה. היה אפשר לראות שהיא נהנית מכל רגע ואני הרגשתי שהתשוקה שלי מתחזקת כל שניה.

ברגע שנמס לי להתנשק איתה וללטף את הגב שלה הכנסתי את הידיים שלי מתחת לחצאית שלה ואז גם לתוך הגרביונים. פתאום היא נזכרה שנגישות שלה יכולה להזיק לה והיא התחילה לנסות להשתחרר ממני וללחוש לי לאוזן דברים מהסוג "מה אתה עושה, לא צריך, לא כאן, אני לא יכולה"

זה הרגיש שכל מה שקרה כאן הולך לפי התוכנית שלה, לכן הייתי חייב לשנות את הגישה. זה בדיוק מה שעשיתי, יצאתי מהמצב של מאהב עדין והתחלתי עם הגישה של זיין קשוח וגס. סובבתי אותה עם הגב אלי, לחצתי חזק על השדיים שלה ואז דחפתי על הגב. כדי לא ליפול על העקבים שלה היא נאלצה להיתפס על השולחן.

בלי לתת לה אפשרות לזוז התנפלתי עליה עם כל המשקל שלי ואז עם תנועה אחד הרמתי את החצאית שלה למה. הגוף שלה התחיל לרעוד, היא ניסתה לזוז. או בגלל ההתרגשות או שבגלל שהיא רצתה להשתחרר. עם תנועה הבאה שלי הורדתי את הגרביונים שלה ביחד עם התחתונים.

היא יד אחד לחצתי על הגבר שלה כדי שהיא לא תברח, יד שניה פתחה את המכנס שלי והוציאה את הזין החוצה. בכוונה עשיתי את זה בלי למהר כדי שיהיה לה זמן להביו שאני לא תכוון לעשות איתה סקס רומנטי, אלה לזיין אותה בברוטליות ולנצל את החור שלה.

שמתי את היד שלי על הכוס, הרגשתי את כל החום שלה, היא הייתה רטובה מאוד ומוכנה לגמרי לשימוש. הזין שלי החליק פנימה כאלו זה בית שלו. זיינתי אותה בצורה אגרסיבית מאוד, בקצב רב, עם תנועת חדות וחזקות. ראיתי שהיא כבר לא שלוטת בעצמה. כבר הספקתי לפתוח את החולצה שלה לגמרי ולשחרר את השדיים שלה. לא הפסקתי לרגע ללטף אותם, לתפוס וללחוץ כמה שיותר חזה.

לכל דחיפה של הזין שלי היא הגיבה עם גניחות חזקות שהיה אפשר לשמוע ממש טוב במשרד הריק. סוף סוף השפרצתי את כל הזרע שלי לתוכה ושחררתי אותה. בלי להחליף את התנוחה היא ניסתה להחזיר את הנשימה שלה. היא סובבה את הראש על והביטה בי עם עיניים מופתעים.

הרגשתי טוב, זיינתי אותה בצורה מפוארת, הרגשתי שהיא היתה זקוקה לעידוד. ניגבתי את הזין עם מפית, לבשתי את המכנסיים שלי, התאוששתי והישבתי על הכיסא:

"לא רע. רק על תלבשי יותר גרביונים לעבודה."