היא ממש טובה

אלוהים, אך הבחורה הזאת ידע למצוץ! היא בלעה אותו לגמרי, הכניסה אותו לתוך הגרון ואז הייתה מתחילה ללקק, משחקת עם היד ומלקקת את הביצים בו זמנית. אחרי מספר דקות של מציצה כזאת הבנתי שאני לא מסוגל להחזיק ככה יותר מידי זמן. הבנתי שאני הולך לגמור על הפנים החמודות האלה וזה ממש לא היה בתוכניות שלי. התכוונתי לזיין את הבחורה הזאת ככה שהיא לא תוכל לסגור את הרגליים שלה לפחות עוד כמה ימים.

תפסתי אותה בשיער וניסיתי למשוך אותה אחורה מהזין שלי, אבל לא הצלחתי. היא תפסה את תחת שלי ולא הייתה מוכנה לשחרר את הזין שלי ועוד עשתה קולות של חתולה לא מרוצה שמנסים לגנוב ממנה את האוכל שלה. בסופו של דבר הצלחתי להרים אותה ולשחרר את הזין שלי ממנה. נישקתי אותה, היא ישר תפסה את הזין שלי עם היד. חיבקתי אותה מאחורה והורדתי את הידיים שלי למטה. הם סוף סוף הגיעו למקום הרצוי, הרגליים שלה ישר נפתחו והכנסתי את האצבעות לתוך החור הרטוב שלה.

סיבבתי אותה חזק עם הגב אלי ותפסתי את הפטמה שלה, התחלתי למשוך ולסובב אותה והיד השנייה התחילה לגלוש על הבטן שלה למטה. התחת שלה אוטמוטית זזה אחורה, היא גבר הייתה מוכנה לקבל את הזין. התעלמתי מהזמנה הזאת שלה התחלתי לנשק את צוואר, אוזניים, כתפיים שלה. התחלתי לרדת למטה ואז שמעתי את קול העצבני שלה.

"זיין אותי כבר, למה אתה מושך, אני רוצה להרגיש אותך בפנים, תן לי את הזין שלך!"

אבל כבר אי אפשר היה לעצור אותי, כבר שיחקתי אם הדגדגן שלה וליקקתי את השפתיים שלה. שוב פעם הכנסתי את האצבעות שלי לתוך הכוס שלה והלשון שלי עבר ללקק את החור תחת שלה. אז היא התיישרה והסתובבה אלי, תפסה את הראש ומשכה אותי חזק אל הכוס שלה. התחלתי ללקק לה מקדימה, אבל האצבעות שלי עברו אל החור אחורי. לחיצה קלה על החור שהיה מלא ברוק שלי והאצבע נכנסת בקלות. באותו הזמן עם היד השנייה מחצתי את השדיים שלה. רגע אחרי זה היא מתחילה לצרוח, לוחצת את הראש שלי עם הרגליים ואז רגע אחרי כל השרירים שלה משתחררים והיא מתחילה לחבק אותי.

"אחד – אפס לי" – חשבתי לעצמי.

עצרתי לשניה כדי לתת לזונזונת הזאת רגע אחד להנות מהרגשות שלה ואז המשכתי. קמתי, נישקתי ודחפתי אותה על השולחן שהיה ליד. היא נשכבה עליו עם התחת למלה, ישר ניצלתי את זה. הכנסתי את הזין בתנועה אחד חזקה, הרטיבות שלה עזרה לעשות את זה כמעט בלי התנגדות. בזמן שזיינתי לא רציתי לשכוח מהחור השני שלה. ליקקתי את אצבע שלי ושוב פעם הכנסתי אותו לתוך החור האנאלי שלה. התחלתי לפתוח את החור שלה כמה שיותר רחב, זהו מספיק.

הוצאתי את הזין שלי מהכוס שלי וקירבתי לתחת שלה. היא ניסתה להגיד משהו בנוסה וכיווצה את התחת. נתתי לה סטירה חזקה על התחת ואחרי כמה רגעים הזין שלי כבר היה בתוך החור הצמוד וחם שלה. היא ניסתה להשתחרר, אבל אני כבר הייתי בשליטה מלאה. הכנסתי את הזין לכל האורך ונתתי לה להתרגל קצת.

"מתוק שלי, יותר בעדינות, אני עדיין ילדה קטנה שם"
"כן חמודה" – עניתי לה.

היא הסתובבה אלי, ראיתי כאב על הפנים שלה עם עיניים שכבר היו מוכנות להציא דמעות. למרות שהתחלתי לרחם עליה, לא התכוונתי להפסיק. הרגשתי שאני מאוד קרוב לגמור, משכתי את הגוף שלה והכנסתי את הזין עוד יותר עמוק. במגביל משכתי את הפטמות שלה. אחרי מספר תנועות הרגשתי שהזרע שלי ממלא את חור שלה. הוצאתי את הזין וראיתי תמונה ממש מחרמנת. חור פתוח פועם ועם כל פעימה זרע יוצא החוצה.

אחד – אחד, תיקו! אבל המפגש האינטימי שלנו ממש לא נגמר עדיין, חיכיתי יותר מידי זמן לערב הזה.